O nás

Spoločnosť IWG Slovakia pôsobí na európskom trhu (Francúzsko, Nemecko, Česko, Slovensko, Maďarsko, Rakúsko, Nórsko, Chorvátsko a Švajčiarsko) v oblasti ľahkého strojárstva pre stavebnú výrobu od roku 2018. Na lokálnom trhu sme už viac ako 7 rokov a na svojom konte máme niekoľko desiatok úspešných projektov doma aj v zahraničí (realizácie), medzi ktorými boli aj projekty sociálneho charakteru, ako napríklad výstavba azylových domov v Nemecku.

Naša firma sa špecializuje najmä na výrobu modulárnych stavieb, všetkých typov kovových konštrukcií, septikových tankov, skladových a odpadových kontajnerov. Ponúkame aj výrobu zváraných výrobkov podľa konkrétnych požiadaviek jednotlivých zákazníkov.

 

Používame moderné technologické zariadenia, ktoré nám umožňujú technickú sebestačnosť vo všetkých fázach výrobného procesu. Našou prioritou je dodávať kvalitné výrobky a služby za výhodné ceny, pričom veľký dôraz kladieme na dodržanie dodacích termínov.

Vaša maximálna spokojnosť je pre nás najdôležitejšia, preto ponúkame aj množstvo vedľajších služieb, ako napríklad otryskovávanie, zinkovanie a striekanie našich výrobkov podľa požiadavky, či dopravu vlastnými prostriedkami priamo k vám. Pre firmu je dôležitý aj ekologický rozmer, preto neustále zlepšujeme naše výrobné postupy, aby sme našou prácou zaťažovali životné prostredie čo najmenej.

Neustálim zdokonaľovaním výrobného procesu dosahujeme lepšiu flexibilitu a efektivitu. Toto z nás robí dobrého a spoľahlivého partnera pre Vaše projekty.

Máte záujem o naše služby?

SÍDLO SPOLOČNOSTI

IWG Slovakia, s. r. o.

Kremnická 3576/24, 851 01 Bratislava

IČO: 50299131 IČ DPH: SK2120276312

IBAN: SK02 1111 0000 0012 5005 1008

VÝROBA

Dlhá 88

010 09 Žilina

Slovensko

iwg@iwg.sk

ADMINISTRATÍVA

Dlhá 88

010 09 Žilina

Slovensko

iwg@iwg.sk